top of page

Największym darem jaki możesz ofiarować planecie, jest po prostu BYCIE Miłością.

autor: Beata Socha


Istnieje napięcie między starym a nowym, które wzywa nas do pełni naszego przeznaczenia. W związku z tym następuje głębsze przebudzenie, które zabiera nas w nową ekspansywność, wykraczającą poza to, czego doświadczyliśmy wcześniej. Jest to moment wyboru dla ludzkości, w którym podkreśla się ograniczenia i granice, wzywając nas teraz do uwolnienia się od starego programowania, które trzymało nas w ryzach.

Energia Światła przepływa przez każdą warstwę Ziemi i dociera przez powierzchnię do każdego z nas. Pojawia się w każdym człowieku, udostępniając mu potencjał przebudzenia i poszerzenia swojej Świadomości. Do każdego należy przyjęcie lub nie.

Wyższa energia, wyłania się również przez trawę, wody, drzewa, zwierzęta. Wszystko zostaje nasycone tą częstotliwością Światła i komunikuje stworzenie, jedno z drugim, i z następnym, i następnym….

Więc największym darem, jaki możesz ofiarować planecie, jest poddać się temu Światłu i BYĆ w nim Miłością. Bądź gotów przełamać ograniczające skorupy przeszłych wzorców, kajdany starych struktur i wierzeń. Wezwij swoje twórcze zaangażowanie w Życie! To zaangażowanie uwalnia i budzi potężną energię Siły Życiowej, zmieniając twoje postrzeganie i doświadczenie, katalizując manifestację twoich marzeń.

Uczestnicz spontanicznie w swoim rozwoju, nieograniczonym iluzją starych struktur, które kiedyś zapewniały bezpieczeństwo. Idź naprzód w Świetle nowych możliwości. Z wdzięcznością poddaj się i uwolnij stare, z korzyścią dla twojego wzrostu i własnego wzorca DOSKONAŁOŚCI.W uporządkowanym wzorze Światła, dostosujesz się do większego celu twojego Serca.

Serce, to punkt doskonałego wyśrodkowania w Wiecznej Teraźniejszości, z której manifestuje się cała MAGIA. Jest to kanał synchronizacji harmonicznej, który jest zestrojony z galaktycznym Sercem. Od centralnego punktu wewnątrz siebie, wyrównujesz się z tym galaktycznym centrum i łączysz poprzez swoją własną strukturę krystaliczną z większą całością krystalicznej sieci. Aby utrzymać ten kanał synchronizacji otwarty, łącz się z energią Matki Ziemi. Świadomie stwierdzaj, że zamierzasz pracować z pełnym zakresem własnej Świadomości, i obserwować jak CUDA rozwijają się w twoim życiu.

To jest twój czas, aby poczuć połączenie ze swoim Sercem. To jest czas, aby odpuścić wszystkie rzeczy, które mogą się dziać wokół ciebie, i uzupełniać swoje WŁASNE zapasy energii.

Świat nadal przechodzi przez transformację procesu wzniesienia, niezależnie od tego, czy jest to dla ciebie coś zupełnie nowego, czy też uczestniczysz w tym przez lata. Skupiaj się na podnoszeniu wibracji w której żyjesz, aby dostosować się do coraz wyższej częstotliwości Światła.-

W tym czasie wybraliśmy bycie człowiekiem, mamy możliwość puścić stary wymiar i zintegrować wyższe częstotliwości Światła – cóż za piękny dar! Jakże ekscytujące jest móc uczestniczyć we wzniesieniu naszej planety i wszechświata.

Oddychaj pełnią i wiedz, że całe zestrojenie z wyższymi częstotliwościami, stanie się w tobie coraz silniejsze i silniejsze. Podążając drogą Światła zamiast świata, mamy coraz większy dostęp, do częstotliwości Miłości.Ależ niesamowity czas!

Proste słowo, które się wiąże ze wzniesieniem – to MIŁOŚĆ! Miłość, która pochodzi prosto z twojej Boskości. Miłość, którą otrzymujesz za każdym razem, gdy troszczysz się o siebie, pielęgnujesz siebie. Zaufaj sobie. Wzrastasz!

21 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page